Jak si můžete TV BOX pořídit

Máte výběr z několika modelů TV BOXů. V současné chvíli je přes českou distribuci možné zakoupit model Sencor SMP 5004 Pro a Sencor SMP 9004 Pro.  Modely značky Mecool můžete objednat ze zahraničí. Odkazy pravidelně aktualizujeme.


TV BOxy značky Mecool můžete obstarat přes e-shop, například Aliexpres.

TV BOXy značky Sencor SMP 5004 pro a Sencor SMP 9004 pro můžete snadno obstarat v jakémkoliv domácím e-shopu či v prodejně. Různé velikosti paměti zde řešit nemusíte.

Dále budete potřebovat microSD kartu o kapacitě nejméně 8 GB v rychlosti nejméně UHS-1 nebo Class 10. Pokud nemáte čtečku paměťových karet, můžete si pořídit sadu.

 
  • Výhody TV BOXů Mecool: Cena mezi 600 - 850 Kč.
  • Nevýhody TV BOXů Mecool: Problematické vrácení zboží při závadě, delší časové období dodání, možnost proclení, každý neumí / nechce platit on-line a předem.

 

  • Výhody TV BOXů Sencor:  Snadná dostupnost v ČR, držení záruky a servisu na hardware.
  • Nevýhody TV BOXů Sencor: Vyšší pořizovací náklady.

Upozorňujeme, že pokud si u zahraničního dodavatele zvolíte jiný modelTV BOXu, nemusí a pravděpodobně nebude náš software fungovat správně.

Alternativou k microSD kartě může být i USB klíčenka s velikostí minimálně 8 GB a s rychlostí minimálně 10 MB/s.

 

Potřebujete-li pomoci s výběrem či pořízením vhodného TV BOXu, můžete se obrátit na naše členy zapojené do projektu na našem fóru, nebo požádejte svého správce o radu či pomoc.