Spolkové projekty

Spolkové projekty pro TV započaly v roce 2016 a jsou neustále vyvíjeny našimi členy. Stačí si jen vybrat projekt, který naši členové tvoří.

CoreELEC - KODI

Pokud chceš používat na sledování televize, filmů, KODI a chceš nepřeberné množství dalších doplňků, je tato sekce pro tebe. Operační systém CoreELEC je ideální nenáročnou alternativou. Tuto sekci má a starosti Dagon.

PilsFree Tools

Velmi užitečná aplikace pro správu a nastavení zařízení s AndroidTV. Aplikace umožňuje snadnou instalaci a nastavení důležitých programů, vzdálenou správu a množství dalších věcí. Tuto sekci má na starosti qwerty.

Zařízení s AndroidTV

V této sekci najdeš mnoho zařízení, které byli našimi členy odzkoušeny a jsou zde zaznamenány všechna pro a proti u jednotlivých modelů v různé cenové relaci. Také zde najdeš tipy a návody na provoz. Tuto sekci má na starosti Dagon.

Chci se zapojit

V této sekci nalezneš kontakty na vývojáře a odkazy na naše forum, kde řešíme vše kolem těchto projektů. Budeme rádi, když se aktivně zapojíš do některého z našich komunitních projektů. Tyto stránky můžeš rozšířit i ty.

Budeme rádi, pokud se budeš chtít zapojit do některého z těchto komunitních projektů. Rádi také podpoříme tvé projekty.

?>